Bethany Mota

28. února 2014 v 22:27 | Hanni |  Youtubers
Ahoj
Tak rozhodla jsem se napsat članek o Bethany. O skvělé youtuberce. Četla jsem spoustu článků o Beth a myslím si, že každý píše fakta o ní a nikdo se nezaobíra těmi detaily, co dělá pro svoje fanoušky Motavators.

Tak asi začnu životopisem pár věcí jsem si sice našla na jiných blogech či na wikipedii. No nikdo není dokonalý.
Její celé jméno je Bethany Noel Mota , možná ji znáte pod jménem Macbarbie07. Narodila se 7. Listopadu 1995. Bethany je Portugalka žijící v USA v Californii. Má sestru Brittany , která také natáčí videa na youtube a je známá pod jménem HelloBriddy.
Možná to nevíte, ale Betha byla v 17 magazínech. Bethany má na youtubu 2 kanály.
1. Je Bethany's life
Už podle názvu se dá odhadnout, že je to život Beth.
Jsou tam i návody na vanoční mňamky, přípravy jídel, ale i vlogy a její návštěvy cizích zemí, hlavně Japonska. Beth miluje japonský styl a taky natočila Haul a spolu s japonskou guru Asahi.
2. Je Bethany Mota (dříve Macbarbie07)
Tady Beth radí jak s makeupem tak i s neposednymi vlasy, taky s outfitem do školy. Moje nejoblíbenější videa jsou What is in my purse or bag. Nejlepší je, že můžete vyhrát nějaké výrobky. Často dělá DIY a občas dává na net i její roomspiration. Má svojí značku oblečení a cestuje po celé Americe, aby se mohla setkat s jejími fanoušky. Opravdu se těši. Až se dostane do Evropy, abych ji mohla vidět.
Jak ste si všimli Beth se proslavila díky youtube, kde v roce 2009 natočila svoje 1. Video. Beth patří mezi 10 nejslavnějšími uživateli na youtubu, kteří se zabývají guru makeups. A v roce 2012 se stala jednou z nejsledovanějších na Youtube.
Tak to bylo o Beth. Mám ji moc ráda, protože kvůli její osobnosti a hlavně dolíčcích, které má na tváři. Jsou tak sladké. A líbí se mi na ni, že je vždy v pozitivní náladě a taky, že se mě dokáže rozesmát. Líbí se mi její styl a přístup k lidem. Pamatuji si jeden vlog, kdy říkala že se na ni lidi divně dívají protože mluví s kamerou a ji to nevadilo protože mluví se svými kamáry fanouškami. Hrozně mě tím pobavila a zároveň mi dodala inspiraci k tomu, že pokud máme přátelé ať už daleko či někde poblíž vždy se pro ně obětujeme. Tak pokud se vám tento článek zalíbil tak jak Beth říká dejte tomu Thumbs up.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Markét Markét | Web | 18. května 2014 v 2:45 | Reagovat

Její vlog zní docela zajímavě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama