Avengers FF - New LIVE 1.Díl

18. dubna 2014 v 21:52 | Hanni |  fan fiction
Postavy:, Avengers, agent Coulson, Nick Fury,agentka Hill
Děj: V New Yorku se objevuje nebezpečí.Divné přepadení. Avengers opět na scéně
DÍL VYŠEL 18.4.2014

NEW YORK- město hrdinů
Lidé chodí po ulicích dělají jako by se nic nestalo. Nenacházejí nebezpečí a nepřemýšlí nad svojí budoucností. Přemýšlejí jenom, co se bude dít teď, v dané chvíli. " Slyším jejich tlukot srdce." Ozve se Nick Fury . "Pane na 5. Avenue se nachází nebezpečí." Nick Fury se otočí a odpoví agentce Hillové. "Povolejte agenty, ať se na to podívají. Myslím si, že to bude závažnější. Neměli bychom spíše zavolat Avengers?" TŘÍSK, PRÁSK. " Někdo na nás útočí." Agentko Hillová, povolejte Avengers ! Hned!" "Ano pane." Z chodeb byly slyšeny kroky. Kroky byly hlasitější a agenti se na chvíli zastavili a snažili se zpozorovat dva stíny kráčející směrem k nim. " Co to…." Dva stíny odstranily stráž a pomalu se přibližovaly. Přišli k Furymu a…. Řekli něco. Agentka Hillová najednou skočila na Furyho a srazila ho na zem. Dva přízraci vykřikli HAIL HYDRA a hned vybuchli a s nimi i celá místnost. Skolilo to každého agenta nacházející se v místnosti. Když se agentka Hillová probudil jejich velitel Nick Fury zmizel.
" Tak zavolejte někdo ty Avengers!" Do vyhořelé místnosti přiběhli agenti Barton a Romanoff. " Co se stalo?" zeptali se oba naráz. "Nick Fury zmizel." Odpověděla agentka Hillová. " Zavolám Starka a Dr. Bannera." " Zdá se mi to, nebo máš slabost pro Bannera ." Zavtipkoval agent Barton. " Dobře tak já seženu Kapitána a nějak se pokusím sehnat i Thora." Odpověděl Barton. Oba dva agenti sehnali zbytek superhrdinů a vydali se na velitelství S.H.I. E.L.D. , který sídlí ve Washingtonu. Nastoupili si do letadla S.H.I. E.L.D. U. A letěli. " Tak jak je Steve? Zvykl sis už na 21. Století?" "Je to náročné, ale lepším se Tony." " Měli byste nechat těch řečí? Unesli Furyho a vy tu řešíte úplné nesmysly." " Souhlasím s Thorem" ozval se Dr. Banner. " Tak mám plán mohli byste poslouchat?" ozval se vzadu stín. Byl to agent Philip Coulson. " Pane vy žijete?" odpověděl překvapeně Barton. " Coulsne , ty darebáku, kde si byl?" usmál se Tony. Starku neměli bychom se teď rozptylovat nesmysly. " Pane volá agentka Hillová a hlásí nám, že našla Furyho." " Co to. Nachází se na Empire state building?" odpověděl agent Barton a podíval se na Coulsna. " Dobře. Natasho otočte to letadlo vracíme se zpátky do New Yorku."
New York
Agenti jsou na Empire state building a čekají na příkazy. Hawkeye je na vrcholku budovy a čekající na útok a ostatní hrdinové čekali dole před budovou. " Jste obklíčeni vylezte a vzdejte se," Nic se nedělo. Budova byla prázdná a bylo v ní ticho. Agenti na příkaz Coulsna prohledali celou budovu. Nikdo nikde a Fury tam také nebyl. " Sakra, byla to past." Řekl rozčíleně Steve. Z dálky se objevil stín a všichni ho začali rozpoznávat. Byl to Nick Fury.
"Fury kde jste byl?" Fury se podíval svým jedním okem na Steva a odpověděl. "Někdo mě unesl a pak mě zase pustil. Bylo to divné. Byl jsem na vlhkém místě. Byl jsem svázaný a přes oko jsem měl černou pásku. Párkrát jsem slyšel lidi, co mluví. Německy. Nevím, proč mě unesli a ani nevím, proč mě zase pustili." "Pane, vraťme se do základny." Navrhl Coulson. "Avengers máte dnes volno." Řekl Fury.
Avengers odcházeli šťastní domů a pocítili zase bezpečí New Yorku.

Coulson i Fury se vrátili na základnu, která se nacházela nad mraky. " Pane, jsme v bezpečí měl byste jít domů." "Mýlíte se agente Coulsne. To byl pouze začátek."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chane Chane | Web | 19. dubna 2014 v 10:59 | Reagovat

Moc pěkná kapitola příběh i začátek moc pěkný ale trochu mi přišli zmatené ty rozhovory. Jinak se moc těším na další kapitolu a nebude ti vadit když si tě na blogu přidám k oblíbeným ?

2 Hanni Hanni | 19. dubna 2014 v 12:42 | Reagovat

[1]: Jé jasně že mi to nevadí budu moc ráda

3 Maggi (neprihlasena) Maggi (neprihlasena) | Web | 22. dubna 2014 v 18:42 | Reagovat

Aaaa, tak tohle mě bude bavit. :3

4 Hanni Hanni | 24. dubna 2014 v 16:37 | Reagovat

[3]: díky :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama