Avengers FF - New LIVE 2.Díl

27. dubna 2014 v 17:15 | Hanni |  fan fiction

Postavy:Kolys Neofauli , Tony Stark, agentka Romanoff, Nick Fury, Agent Barton, prezident, agent Coulson, Steve Rodgers
Děj: V Paříži se koná oslava prezidentovy dcery. Prezident požádal Furyho o nenápadnou ochranu. Pošle tam Avengers. Objeví se jenom agent Barton, Romanoff, Tony Stark a Kapitán America. Fury se setkává s hnědovlasým mužem, jehož jméno je Kolys Neofauli.Zjistí, že je šéfem organizace na pomoc světa, sídlící v Paříži a nosí jméno LIVE. Oceněný prezidentem Francie. Záhadní pachatelé chtějí unést prezidentovu dceru. Kolys ji zachrání a dostane pochvalu. Co bude dál? Tak si to přečtěte.
DÍL VYŠEL 3.5.2014

Omlouvám se, že to sem dávám tak pozdě. Nebyla jsem doma tak jsem nemohla opravit gramatické chyby. Doufám,že se vám bude líbit 2. díl.Smějící se

WASHINGTON HLAVNÍ BUDOVA S.H.I.E.Du
"Pane, dnes se koná oslava prezidentovy dcery." "Prezident žádá naši ochranu." " Bude ji 16 a tato oslava bude pořádaná v Paříži."
"Dobře agentko Hillová,"odpověděl Nick Fury otočený směrem k oknu. ". Můžete odejít." " Pane, prezident si přeje nenápadnou ochranu." "Agenti jsou moc nápadní přemýšlela jsem o Avengers." Fury se otočí a odpoví. " Avengers mají dnes volno a vůbec netuším, kde jsou." " Mám teď mnoho práce!" " Zavolejte agentům S.H.I. E.L.Du. A pošlete je tam." " Pane, myslím si, že by bylo vhodnější tam poslat Avengers." " Agentko Hillová pokud tam chcete poslat Avengers , tak se o to postarejte sama." "Spolehněte se pane." Agentka Hillová odchází z Furyho kanceláře a jde směrem k hangáru pro tryskáč. Prochází dlouhou temnou uličkou, až dojde k výtahu. Vyťuká kód a nasedne do výtahu. Pomalu sjíždí 50 pater. Výtah se zastaví v přízemí. Dovnitř vejde Coulson." Pane nečekala jsem vás tady." "Myslela jsem, že jste v hangáru." Přejete si něco? " Fury mi nařídil povolat agenty, ale myslím si, že by bylo vhodnější povolat Avengers." " Jsou přeci profíci."vyřizuje, abyste vyřešil tuto náhlou misi. "Dobře." odpoví Coulson. " Zkuste teda sehnat Avengers." "Ale.... za Kapitánem půjdu osobně a seznamte je s tímto úkolem. " A potkáme se v Paříži." "Samozřejmě," odpoví agentka Hillová a odchází směrem k hangáru.
Agent Coulson odchází z budovy ve Washingtonu a odjede svým červeným autem do New Yorku. Cesta nebyla příliš dlouhá, jelikož se jeho pneumatiky staly jakýmsi kouzlem létající věc. Jeho auto se nadnášelo ve vzduchu a letělo velmi rychle. Dorazil k místu, kde Steve alias Kapitán trénuje a přemýšlí. Steve mlátí do pytle a přitom si trénuje údery. Po jeho tričku stékal pot a jeho blonďaté vlasy mu přitom vlály. Phil byl nadšený. Byl to jeho hrdina a byl tak blízko. Díval se na Steva, jako na plastovou hračku pohybující ve vitríně. Úder, tak silný, že pytel spadl na zem. "Dobrý den," ozvalo se za zády Steva. Byl to pěkný a suprový úder." Phil se nadechl a snažil se uklidnit a začal mluvit, jako profesionál. " Kapitáne máme pro vás práci. "Tak sem s tím." " Promiňte, Kapitáne, přerušil Steva agent Coulson, bude to pouze oslava prezidentovy dcery". Pouze nenápadná akce." "Takže ochrana, dobře." "Kapitáne přinesli jsme vám smoking, bude se vám hodit." "V této době se také nosí smoking?" "Jistě kapitáne." "Neliší se moc od vaší doby, možná jsou stylovější a z lepšího materiálu." Měl byste se převléknout Kapitáne. "Narozeninový ples prezidentovy dcery se koná v Paříži a oslava se koná už za 2 hodiny." "Potřebuju, abyste se ihned převléknul. Steve se šel převléknout a překvapivě vypadal elegantně. "Ten oblek vám sedne." "Sam jsem ho pro vás vybral." "Děkuji." "Je na čase odjet nebo spíš odletět." Zasmál se Coulson. " Ano měli bychom." Nasedli do toho červeného vraku a Phil nastartoval a než se Steve nadál byli ve Francii. Proletěli kolem Eiffelovky a lidi pod nimi řvali " Mondiere alien, Ufo." "Proletěli kolem Vítězného oblouku k Louvru až k zámku ve Versailles. Tam se konal ples prezidentovy dcery.
Někteří členové Avengers tam už byly a snažili se napodobit hosty a pouze se bavit ale stale dávaly pozor, jestli se tu nenachází nebezpečí. Tony Stark se opravdu bavil. Clint Barton dával pozor u hl. vstupních dveří. Natasha Romanoff stála poblíž stolu a popíjela bílé víno. "Steve dorazil si." " Natasho sluší ti to." "Ty černé šaty jsou dokonalé." "Díky." odpověděla a přežvykovala mentolovou žvýkačku.Stevovi připomínala Natasha, Peggy. Navlněné zrzavé vlasy ve stylu 80. let. "Steve podívej se na ty děvčata." " Nikdy jsem neměla takovou oslavu." A přála by sis takovou oslavu?" "Co tě to napadá?" "Samá růžová to není nic pro mě." Do místnosti, plných lidí vejde i Nick Fury. Jakmile přišel, agent Barton se pohnul z místa, šel za Furym. "Pane také jste přišel?" "Samozřejmě," agente Bartone. "Jsem také zvaný host." K Furymu přijde číšník a povídá mu: "Pane Fury, prezident vás očekává." Musím už jít měl byste se vrátit na svoji pozici agente Bartone. "Ano pane." Fury. Muž v černém kabátě a s černou páskou na oku. Kráčí si to k prezidentovi. Zastaví ho však dav lidi. Prezident vyšel na podium a s úsměvem povídá. " Má drahá dcero dnes slavíš 16. Narozeniny." "Vše nejlepší má drahá. A všichni začali tleskat a zpívat narozeninovou písničku oslavenkyni. Když se Fury dostane ven z davu uvidí muže. Jeho obličej znal, ale nemohl si vzpomenout.
" Bonjour." "Jsem Kolys Neofauli ." Vlastním organizaci LIVE." "Nemusíte se mi představovat monami ." "Znám vás i vaši organizaci." " Zajímavé, bohužel tíží mě čas. Pokud mě omluvíte, mám se setkat s prezidentem." Fury opouští Kolyse a jde směrem k prezidentovi. Náhle se objeví modrý blesk a zasahuje lidi okolo Furyho. Polovinu lidí ochromil. Byl velmi rychlý. Zasáhl i Avengers. Nakonec zasáhl i Nicka Furyho. Pomalu se skácel na zem. Vidí, jak někdo unáší prezidentovu dceru. Nemůže však s tím nic udělat. Cítil se tak bezbranně. Viděl Kolyse a jeho agenty jak se snaží bojovat a chránit prezidentovu dceru. Víc si Fury nepamatoval. Padl do bezvědomí. Když se probral hosté se už rozprchli. Byl tam pouze prezident, který děkoval Kolysovi za záchranu. Pak došel k Furymu a řekl mu: "Dnes jste to pokazil." "Měl jste chránit moji dceru!" "Nebýt Kolyse tak bych ztratil ten nejcennější poklad." "Moji dceru." Avengers pomalu vstávali a ptali se Coulsna i Furyho co se stalo. Tony zavtipkoval a snažil se vrátit náladu zpátky. " Asi si nezatancujeme Natasho." Steve se podíval na Tonyho a řekl: " Sklapni už." Všichni se rozhodli vrátit na základnu ve Washingtonu a vyřešit to tam. "Promiňte pane zkazili jsme to." " Měli jsme dávat větší pozor." " Souhlasím s agentem Bartonem měli jsme být ve střehu." "Neměli jsme se rozptylovat." V pořádku, agentko Romanoff." "Nedávám vám to za chybu." "Pouze netuším, kde se tam vzal blesk."
PAŘÍŽ NA VRCHOLKU EIFFELOVKY

"Pane Kolysi skončilo to tak jak jsme chtěli." "Ano skončilo to dokonale."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chane Chane | Web | 4. května 2014 v 9:12 | Reagovat

Uhuhu to byla skvělá a napínavá kapitola těším se jak se to rozjede dál :)

2 Hanni Hanni | 4. května 2014 v 9:31 | Reagovat

[1]:  Děkuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama