Květen 2014

Jsem černá ovce

29. května 2014 v 20:26 | Hanni |  Deník bláznivky
Černá ovce. Hmm tak takhle se cítím ve třídě na hodině matematiky nebo někde ve vietnamské společnosti.
Na každé hodině matematiky si připadám , jak UFO z jiné planety. Když bereme nějakou látku, každý tam perlí a snaží se ze sebe dostat co nejvíc. Mé známky jsou katastrofické a každý den slyším, že logiku máme trénovat. Nikdo se pro to nenarodil. TÍT. Špatná odpověd. Samozřejmě, že proto musíte mít nějaké vlohy. Tak přece, když nebudu umět zpívat, nebudu to přece trénovat. Když budu zpívat ještě k tomu falešně. Matematika prostě někomu jde a někomu ne. Mě osobně mrzí, že jsem ve třídě, která spolu nikdy prakticky, nikdy nespolupracuje. Dá se říct, že jsou to geniové, co se starají sami o sebe. Mám tam skvělé kamarádky a dostatečně mi to stačí.

Horší je vietnamská společnost. Jediné, co ty dospělé snad zajímá je můj prospěch ve škole. Moje známky a mé chování. To snad už vymřeli lidi, co se spíš starají o sami sebe? Připadám si v této společnosti dost zbytečná. Správná Vietnamka by měla umět výborně angličtinu a hlavně matematiku. Mít samé jedničky a reprezentovat svoji rodinu. V naší společnosti snad neexistuje alfa samec spíše alfa geniální dítě. Jak je to možné? KLuci můžou mít poznámky důdky atd. a dívky by měli mít samé jedničky. Naštěstí mám ty nejlepší rodiče a prostě chápou, že jazyky miluju a humanitní předměty. Mamka mi i řekla, že dívkám jde víc humanitní předmět. Chápou mě a nesnaží se mě tlačit tam , kam nechci.
"Ve všem negativním je něco pozitivního."- východní filosofie.
Jsem černá ovce, a nijak mě to netrápí. Myslím si , že v dnešní době lidi soudí často knihu podle obalu. Ale kdyby si přečetli aspon trailer mohli by poznat i něco víc .

Chceš být SB

18. května 2014 v 2:24 | Hanni
AhojkyUsmívající se Tak mě napadlo, že si udělám SB. Chtěla bych poznat více lidí se stejným zájmem.
Pokud chceš být SB, stačí vyplnit tyto jednoduché údaje.
1)Přezdívka
2)Tvůj blog
3) O čem je tvůj blog?
Ráda se podívám na tvůj blog a přečíst si příběhy, ff, podívat se na tvojí tvorbu. Stačí napsat do komentářů a já si prohlédnu blog a přidám si vás. Tak už se těším .
Hanni

Můj svět v pěti letech

13. května 2014 v 21:09 | Hanni |  Deník bláznivky
Když mi bylo pět, život jsem měla před sebou. Život byl pro mě tak jednoduchý. Hraní a hraní. Povinnosti? To slovo jsem ani neznala. Jako bych žila ve snu. Slušní lidi kolem mě a žádná sprostá slova. I když jsem Vietnamka dá se říct, že jsem prožila své dětství, jako češka. Krmení králíků, slepic. Sbírání čerstvých vajec a hraní si na zahradě s kotátky. V pěti jsem byla docela malý prcek. A každý mě bral, jako hračku. Můj svět byl plný barev, tolik smajlíků, úsměvů a pohodlí. Sem, tam se objevil mráček nad hlavou,ale po té co zapršelo. Tak se zase vrátilo sluníčko. V pěti letech vám ani nezáleží na stylu. Samozřejmě pokud jsem si hrála na princeznu tak jsem musela být vždy nejkrásnější. Úsměv na tváři a celý svět zářil semnou. Má nejvěrnější kamarádky byla lopata a kyblíček a taky barevná houpačka. Náš park byl strý a každý si tam nosil svojí houpačku. Připevnil ji na železné poutko a dalo se pěkně houpat. V mém barevném světě bylo spoustu přátel. Neznala jsem slovo "věrný". A každý byl mým nejlepším kamarádem. Tak jsem to prostě brala. Plyšáky jsem tahala kamkoliv a o nic se nestarala. Chybí mi ty časy. Spát klidně a nemyslet na školu. Neřešit žádný problém a být dítětem.

Závislost

8. května 2014 v 20:43 | Hanni |  Deník bláznivky
Sleduju tuto společnost už roky. Celé ty roky si říkám, kdyby neexistoval Facebook tak bych žila klidně,učila se a taky bavila. Jenže vylepšené aplikace miliony technologii mě samotnou ničí. Zhoršují se mi známky ve škole. Já toho vždycky lituju a co je horší ? Nejen já ale i lidé ostatní. Vím jak je to úžasný pocit patřit nekam. Tyto lidi jsou populární tak co přidáme se k nim začneme delat to co oni? Nebo snad chceme byt ještě lepší A snažíme se udelat z nas svetove celebrity? Nebo snad odchazime, protože nechceme řešit problémy? Možná proto. Mě tolik trápí matika,že nedokážu spát. Nebaví mě. Můj problém je Facebook,Snapchat,instagram,ask a další. Miluju výzvy proto jsem si dala takovou výzvu. Končím s těma aplikacema končím s životem beze smyslu. Vracím se do reality. Naučím se argumentovat a nebát se svých odpovědí. Nebát se je základ našeho života. Seď v koutu jako myš a nepoznáš svět. Běž za svým snem a poznáš víc. Miluj samu sebe a to co děláš,protože tvůj osud si řídíš sama. Vše děláš pro sebe, ne pro ně. Celý náš život je výzva. Proto ji přijmi a vypni Facebook.Smějící se

blogglovin

6. května 2014 v 22:18 | Hanni |  Deník bláznivky
Ou je konečne mam blogglovin a miluju ho :D mela jsem ho driv ale nevedela jsem co s tim takze ted ho plne vyuziju akorat nenam v posledni dobe moc casu ale jinak si muze precist ff The Game a 2 dily New Live

<a href="http://www.bloglovin.com/blog/12227747/?claim=w6hyukd27cv">Follow my blog with Bloglovin</a>

Avengers FF- New LIVE 3.Díl

4. května 2014 v 21:44 | Hanni |  fan fiction
Postavy:Kolys Neofauli , Nick Fury,Tony Stark, agentka Romanoff, Nick Fury, Agent Barton, prezident, agent Coulson,agentka Hill,
Děj: V New Yorku se objevuje nová organizace na pomoc světa se jménem LIVE. S.H.I.E.L.D má krizi.LIVE má dokonalé snad nadpozemské zbraně a i jejich vojáci a agenti jsou dobře vycvičení. Jejich technologie je mnohem lepší než má S.H.I.E.L.D. Generální ředitel LIVE Kolys Neofauli dostane po poslední záchranné misi medaili a ocenění od prezidenta, což způsobí, že projekt Avengers i organizace S.H.I.E.L.D bude ukončen. Kolys, ale má však v plánu něco víc.
DÍL VYŠEL: 18.05.2014