Červen 2014

Selfie everywhere

27. června 2014 v 22:26 | Hanni |  Deník bláznivky
Tak tři dny bez Internetu ? To jsem se snad zbláznila ne? Ne kecám. Byla jsem na školním výletě, kde jsem prožila krásný dny. Byla legrace a hráli jsme hry. Celkem kravina co? Ale co spolužačka měla narozeniny a já jsem ji udělala krátké videjko. Tak doufám,že se vám bude taky líbit.
Pac a pusu vaše Hanni.Líbající


C.A. drink

23. června 2014 v 19:38 | Hanni |  Deník bláznivky

Tak tady je slíbený návod na Captain America drink. Je zcela jednoduchý, osvěžující a hlavně chutově nejlepšíUsmívající se

Sweet 16

23. června 2014 v 15:00 | Hanni
Tak z názvu Sweet 16 se dá uhádnout, že mi už je 16. Jupí.Usmívající se Tak si přečtěte moji narozeninovou story.

Jiný svět

19. června 2014 v 21:26 | Hanni |  Deník bláznivky
Ahoj. Dlouho jsem nic nenapsala a když jsem si přečetla téma týdne hned mě napadl název článku. Proč zrovna můj svět? No můj mozek je spíš neroztříděná kancelář plná trpaslíky, ale proč ne ?
Představte si můj mozek, jako malý růžový obláček. To je můj svět. Uvnitř je krásná tradiční japonská zahrada s bonsajema. Červený most přes malý potůček a anděl a ďábel uprostřed. Na mostě stojím já. Oblečená do bílých šatů. Připadám si tak lehká, jako sám motýl. Mé nejlepší kamarádky jsou Delfa (anděl) a April (ďábel). Netušící já chodím po zahradě sem tam si hraju se srnkama a pozoruji rostoucí květiny. Mám dvě nejlepší kamarádky, co se o všechno postarají. Časem se jedna dožaduje trůnu. Ďábel. April se rozhodla vládnout sama. Bohužel mozek a i své tělo řídím já. Když Delfa není na obzoru, namíří si to April ke mně. Netušící mladé, veselé děvče ji věří a upíše se jí. Po té ji podlehne a naslouchá ji každou nesmyslnou věc. Uděla všechno, co ji nařídí. Poslouchám ji, věřím ji je to má přítelkyně. Už jsem ji podlehla její hlas je pro mne , jako droga. Už nemyslím sama za sebe spoléhám se na její hlas. Delfo, můj anděli, kde si pomoz mi ztrácím se. Zapomínám už, kdo jsem a kým jsem byla. April se se zmocnila i mého trůnu. Kde je Delfa? Moje zahrada se během chvíle stala věznicí. Vládl tam strach, utrpení a temnota. Slyšela jsem hlasy. Zoufalé hlasy. Nevím co se dělo mimo mé hlavy. Ubližovala jsem? Co jsem dělala. S kým jsem se bavila. Z každé hlubiny temnot se objeví někdo, kdo tě zachrání. Ach, zvolala jsem. Světlo v nekončící tmě. Delfa, můj anděl vytáhl mě a zachránila mne. V tom okamžiku mi došlo, že jsem se zachránila sama. Hlasy v mé hlavě zmizely. Začala jsem žít a spoléhat se hlavně na sebe né na hlasy né na moji představivost, dětstké sny. Dobro a zlo neexistuje, dokud ho nepřivoláme my sami.

POZOR!

10. června 2014 v 22:53 | Hanni
Ahojte omlouvám se, že jsem sem nedodala 4. díl New LIVE a slíbený 2. díl Stormborn. Píšu teď spoustu čtvrtletek a testů tak se ozvu nějak až na konci června tak prosím nesmutněte a když tak si pro zábavu můžete přečíst staré články a zanechat mi tam zajímavý komentářUsmívající se.
Už se nam blíží prázdniny a doufám, že toho napíšu víc. Tak tschüs adiós aurevoir arrivedercci
sin chao a čauky Smějící se.

Stormborn

3. června 2014 v 20:30 | Hanni |  fan fiction

Postavy: Rose,Pepper Pots
vedlejší postavy : (matka) Eleonor, neznámý muž, doktoři
Děj: Mladá 15ti letá dívka ztrácí rodinu. Léčí se z traumatického šoku v nemocnici. Po té si uvědomuje, že nemá rodinu. Ale přichází za ní Pepper Potsová a nabízí jí domov.
DÍL VYŠEL: 3.6.2014
( celý článek KLIK)
Nový námět na ff. Přijde mi o dost lehčí a pochopitelně srozumitelnější než New LIVE. Navíc mě moc bavilo psát některé části v ich-formě. Rose vidím, jako napodobeninu samu sebe. Je drzá občas nesmělá ráda vtipkuje. No najdou se tam i záporné stránky ale posudte sami. Doufám, že se vám bude líbit 1. kapitola.Usmívající se A kapitoly Stormborn tu budou každý pátek .

1. Fashion článek

2. června 2014 v 19:51 | Hanni
Ahojky tak jsem přidala rubriku Fashion. Budu sem přidávat články o modě jak v Americe v Evropě v Asii i v Austrálie.
Doufám, že se vám budou články líbit.Úžasný

Miluju Forever 21. Škoda, že se nenachází v ČR. Naštěstí ČR sousedí s Německem a umožnuje mi to nakupovat tam. Zrovna jsou tam veliké slevy hlavně na džínoviny pouze za 7,80 $ což je 159 Kč. Inspirace Selena Gomez.

Denim style


1. června Mezinárodní den dětí

1. června 2014 v 21:00 | Hanni |  Deník bláznivky
Tak je to tu blíží se prázdniny, konec školy a konečnš teplo. A taky moje narozeniny.
Hlavně pro všechny děti malí či velcí. Dnes je náš special day. Den kdy můžeme sami rozhodovat a nic nám nestojí v cestě. Rodiče jsou milí a nechají své děti zažít kousek svobody. I já jsem dnes vylezla z krunýře a usmívala se na svět. Jako malá jsem dostávala hračky, nebo nějaké sladkosti. Nevím jestli by mě ted uchvátila nějaká malá hračka, ačkoliv miluju plyšáky. Od táty jsem dostala květiny. Pivonky. Dostala jsem je sice v úterý , ale mamka mi řekla: " S každým tvým úsměvem, se otevře jeden květ." Nechci nic říkat , ale jejich květ se otevřel a jsou ted nádherné. Květiny zasazené do vázi stojící na mém stole a při každém blogování, jako by se usmáli. Zítřek bude fakt hnusný píšeme z matiky a ze zemáku. Matika je snad nejhorší. Ale nechci si kazit tento vyjímečný den a do konce dneška se budu usmívat.

PIVOŇKY

Legendární den

1. června 2014 v 20:42 | Hanni |  Deník bláznivky
Chtěla jsem tento článek napsat už včera, akorát jsem to nestíhala. Včerejší den byl úžasný. Tak jsem tak nadšená, že nevím, jak mám začít. S Terry jsme se domluvili v pátek a šli jsme v sobotu. Nemohla jsem nechat doma svoji mladší sestru , tak jsem ji vzala sebou. Tichošlápek byla má sestra. Monika se děsně styděla a byla z ticha. Když jsme dojeli metrem na Černý Most, zamířili jsme si to k centru. Byla jsem fakt štastná. Ta výstava byla fakt pěkná. Vyfotila jsem se dokonce se superhrdiny, i když to nebyli praví. I tak kostým , jako kostým. Probírali jsme přitom s Terry , jaký by bylo mít brigádu v Comics Pointu. Při focení s hrdiny mě Terry fakt naštvala. Dívka má ráda Lokiho tak si nestoupne vedle Thora. Já chtěla stát vedle Ironmana, Terry vzala si mi místo, ale pak jsem měla být focená s Capem a Spidermanem jako poslední, a voila přišli všichni hrdinové a já mám legendární fotku s nimi jupíííííííííííí. No a nebyla bych to já , kdybch nepořídila fotky a selfie.

Malá koláž fotekMonika s Tonym Starkem


vysmátá já s kartou S.H.I.E.L.D.
(vyrobila Terry)


Terry mi vzala IronmanaHobbit a Avengers
Fan girl u plakátu Captaina Americy

hehe tak to je loool

a nakonec SELFIE u 1. kostýmu Ironmana