Červenec 2014

I wanna be free

30. července 2014 v 21:31 | Hanni |  Deník bláznivky
Sedím si takhle v parku a přemýšlím o svém životě. Poslouchám zvuk větru a klimbajících stromů. Ty bílé, lehké mráčky poletují nademnou a nutí mě si lehnout na tu měkkou zelenou trávu. Sleduju včelky a další hmyz jak poletují a nadnášejí se nademnou. Náhle přiletí ke mně múza a políbí mi čelo. Náhle jsem vstala a začala si užívat život. Začala jsem se smát , tak jako nikdy. Pobíhala jsem po té měkké trávě a radoval jsem se ze života. Byl to moc pěkný den a mám pocit, že se dokážu zase bavit jako dřív.
I just wanna be free,
like a butterfy.
Fly and enjoy life.
Don't judge me, please
I'm free now so say goodbye
my mirrow twin.
I don't want live in past
watch all pain all fake game
It's still me inside of your heart but the husk change.
Past be my future inspiration.
Live happy as long as you can,
because you have just one chance live.
So be happy.G.R.L.

29. července 2014 v 15:31 | Hanni |  Youtubers
Jen tak jsem si brouzdala na Youtube a našla jsem tam jednu skupinu. Zatím není moc známá, ale jakmile jsem si poslechla jeden jejich song, připadal mi život o trochu veselejší. Nabil mě pozitivní energii a těd trochu k nim.
G.R.L. je dívčí americko-britsko-kanadská skupina vytvořená díky Robin Antin. Byla vytvořena už v roce 2012, aby nahradila skupinu Pussycat dolls, poté co se rozpadli. Ale na vrochol slávy se dostaly až v roce 2013 kdy vyšlo album Vacation a v čele s nimi song Vacation. který je zároven proslavil. Také mají společnou písen s Pitbullem Wild wild love a pak vydaly v tomto roce Ugly heart.
Členky skupiny :


Simone Battle

(narozená 17.6.1989) v Kalifornii Los Angeles
herečka, zpěvačka
Byla finalistkou v Xfactoru 2011
a vydala song s názvem He likes boys.


Lauren Bennett

( narozená 23.6.1989) v Kent v UK
-modelka,tanečnice,zpěvačka
Emmalyn Estrada

(narozená 5.4.1992)
ve Vancouver v Kanadě
zpěvačka,tanečnice
Emmalyn je původem z Filipín.
Vydala song Get down
Natasha Slayton

(narozena 19.8.1988) USA
-zpěvačka, tanečnicePaula Van Oppen

(narozená v USA)
herečka, zpěvačka, tanečnice

Vacation


(zdroje: Wikipedia, obrázky Google, Zimbio)
Je to úžasný song a cítím tam pořádnou pozitivní enrgii. Tak doufám, že se vám bude taky líbitMrkající.
Dokud jsou ještě prázdniny tak si je pořádně užívejte.
Vaše Hanni

Stormborn 3.díl- Rodina

19. července 2014 v 22:52 | Hanni |  fan fiction
Postavy: Rose,Pepper Pots, Tony Stark
Děj: Rose je v Central parku a objeví se tam jedno překvapení.
DÍL VYŠEL: 19.07.2014
Omlouvám se, že jsem to dala sem až ted konečně jsou prázdniny a já se mohu soustředit na ff. Doufám,že se vám bude líbit. Není to sice dlouhý, ale číst se to doufám dá. Přeju příjemné počteníčko.Usmívající se

Summer story from Cheb

18. července 2014 v 22:57 | Hanni |  Deník bláznivky
Jsou už prázdniny a já sedím u toho počítače a nudím se. Čtu si recenze na na krémy a šampony, které mě normálně ani nezajímají. Moje prázdniny začaly nudným typickým víkendem. Pak, ale přišlo pondělí. Já i má sestra jsme jeli do Chebu. Moje rodné městečko a navíc pryč od těch tramvají a pražského vzduchu. Jeli jsme pendolinem a to poprvé. Bála jsem, že najdou v systému nějakou chybu a vyhodí nás z vlaku. Ale vše proběhlo celkem dobře. Za 2 hodiny jsem dorazili. Přišla pro nás teta Mili ( pro objasnění některých osob bude v mém dalším článku My story). Už dlouho jsem ji neviděla. Fakt si myslím,že žiju ve světě upírů. Já stárnu ,ale ty lidi nikoliv. No, takže jsme šli k ní domů. Dostala jsem merunkové knedlíky s tvarohem yummy.

Potom jsem zasedla k počítači a podívala jsem se na 5. sérii Pretty little liars. Najednou jsem na stráncewww.sledujuserialy.cz našla seriál Sherlock Holmes. Když jsem se na to podívala a uviděla postavu Sherlocka Holmese jenom jsem podotkla "Pff, Robert Downey JR. je lepší". Ale, když jsem shlédla 2. díl tak jsem si nejen Sherlocka, ale i Benedicta Cumberbatche oblíbila. A já si říkala, že Martina Freemana odněkud znám a pak mi došlo, že byl hlavní postavou v Hobbitě. Koukala jsem na Sherlocka s takovým zalíbením, že jsem každému doporučovala ten seriál. To jsem celá já. Takhle ze začátku kritizovat a pak obdivovat a dělat blbosti. Po shlédnutí 1.série jsem byla tak mimo, že jsem začala řvát přes celý Tetin barák SHERLOCK, SHERLOCK SHEEEER-LOOOOCK a pak mi napsala Terry a já na to Terry, Terry, T-T-T-T-Terry. Terry si o mě musela myslet, že jsem blázen.
Byla jsem u tety jenom týden, ale i tak jsem si to užila. No takže následující dny jsem taky trávila na počítači, ale její dcera Hanka (24) mě donutila jít ven a protože můj foták se rozbil tak mi půjčila ten svůj. A zrovna když jsem zjistila, že Sherlock zemřel, moje nálada byla dost potupná a když jsem naštvaná tak kritizuju všechno i kdybych nechtěla. Dost mě to mrzí ted, když si na to vzpomenu. Moc jsem si focení užila, i když jsem pouhá amatérka. Následující dny jsem fotila vše okolo mě a pak jsem navštívila kamarádku v malém městečku. Je to Kynšperk nad Ohří. Jenom škoda, že jsme neuskutečnili výlet do Karlových Varů.
Poslední den jsem byla s tetou a s kámoškou a jejím malým bráškou a mojí sestrou na Lanovým centru. Bylo to děsivý dost se bojím výšky a děsně jsem se třásla. Nejjistější byla ta překážka se sítí . Tam jsem měla pocit,že nespadnu. Ale zvládla jsem to na to že to bylo ve výšce 5ti metrů. A pak jsme si zašli všichni do kavárničky, kde jsme si dali něco sladkýho na zub. No a ted už jsem jenom v Praze a snažím se hodit zase do formy.
FOOOTKY

Stormborn 2.díl- Vítej doma Rose

2. července 2014 v 18:41 | Hanni |  fan fiction
Postavy: Rose,Pepper Pots, Tony Stark
Děj: Pepper i mladá Rose dorazí do New Yorku. Rose si myslí, že bude vše dokonalé, ale nečekala jednu věc.
DÍL VYŠEL: 3.6.2014
Omlouvám se, že jsem to dala sem až ted konečně jsou prázdniny a já se mohu soustředit na ff. Doufám,že se vám bude líbit. Přeju příjemné počteníčko.Usmívající se