Stormborn 3.díl- Rodina

19. července 2014 v 22:52 | Hanni |  fan fiction
Postavy: Rose,Pepper Pots, Tony Stark
Děj: Rose je v Central parku a objeví se tam jedno překvapení.
DÍL VYŠEL: 19.07.2014
Omlouvám se, že jsem to dala sem až ted konečně jsou prázdniny a já se mohu soustředit na ff. Doufám,že se vám bude líbit. Není to sice dlouhý, ale číst se to doufám dá. Přeju příjemné počteníčko.Usmívající se
Byla jsem fakt naštvaná, jak na mámu, tak i na Pepper. Jak mi tohle mohla mama zatajit. Já mám bráchu tak starého jako byla moje máma! A Pepper jak si mohla dovolit říct o mé matce, že je to obyčejná…, ani o tom nechci mluvit. Jsem děsně naštvaná!
"Ahoj děvče," ozval se chraptivý hlas ve tmě. "Co tak malá holka dělá sama v parku?" Utřela jsem si slzy a podívala jsem se pořádně do tmy. "Tony?" "To jseš ty?" Když jsem to dořekla, zvýšil se mi tep. Rozhlížela jsem se kolem sebe a bála jsem se zvednout z té lavičky. Po chvilce přišla odpověď od neznámého. "Já nejsem Tony." Neznámý se vynořoval pomalu ze tmy. Byl to bezdomovec. Děsně zapáchal. Na hlavě měl naražený čepec a spod ní vylízaly kudrliny. Na sobě měl vytahaný svetr a roztrhané hnědé kalhoty. Na nohou měl nandané bačkory a v jedný ruce držel igelitovou tašku a v té druhé flašku piva a mířil si to směrem ke mně. "Co ode mě chcete," vykřikla jsem. "Líbí se mi tvoje taška a naval peněženku!"
"Není pěkné otravovat malé holky!" "Co chceš Plecháči," řekl mu na to opilec." Odvést tuto dívčinu domů." "Co to meleš za krávoviny." " Dobře." "Počítám do tří, a jestli neodejdeš tak…". "Pane, zdá se mi to zcela nemožné odpálit bezdomovce, zabili bychom ho," odpověděl JARVIS. "Klídek chci ho jenom vystrašit," řekl mu na Ironman. "Tak co Duffmane,co uděláš?" "Nejsem Duffman,ale Ironman." "JARVISI připrav dělo namíříme to na ten keř." "Jak myslíte, pane." Ironman to namířil na ten keř a ten ihned vyletěl do vzduchu. "Chceš mě zabít," otázal se. Tony se pod svým oblekem pousmál a odpověděl mu na rovinu: "Ne, nechci, ale radši běž nebo si to ještě rozmyslím." "No jo už mizím," zabručel a utíkal pryč.
"Děkuju ti Ironmane." "Nemáš zač," odpověděl a sundal si masku. "Tony?" "Ty seš ten superhrdina, který mě zachránil?" "Dá se to tak říct," podíval se na mě a pousmál se. "Ted přemýšlím nad tím, že budeš skvělý brácha." Usmála jsem se. Tony se na mě podíval a přisedl si ke mně na tu lavičku. A začal: "No když jsem to zjistil, že mám malou sestřičku taky jsem nevěděl,jak se mám zachovat." " Bál jsem se, že mě nebudeš mít ráda." "To víš, byl jsem jedináček a každý si myslí, že jsem kvůli tomu namyšlený." " Ale podle toho jak ses chovala na Starktoweru si myslím, že namyšlenost sebedůvěru máme v rodině." Chtěla jsem něco podotknout, ale než jsem to vyslovila Tony mi řekl: "Neboj Rose všechno bude v pořádku,ale nejdříve musíme domů." "Tak jo," a přikývla jsem. "Rose teď se chytni, poletíme domů."
Letěli jsme nad New Yorkem. Byla to krása. Město plné světel a plakáty jakoby ožily. Vše bylo v pohybu. Než jsme doletěli domů, zastavili jsme u chlápka, který prodával Hot dogy. Zatímco já si zvykala na bráchu tak Pepper už netrpělivě čekala doma.
Dorazili jsme k jednomu útesu. Byla tam jedna vila ve tvaru kosmické lodi. No měla takový ten tvar. Tony se mnou v náruči pomalu přistál. Jakmile přistál, objevila se tam Pepper a hned hysterčila. Řvala na Tonyho, kde jsme byli a Tony jí uklidňoval. Potom ji zastavil, mrknul na mě a řekl mi, že mám pokoj vedle jeho pracovní místnosti, která je vedle toho malého vodopádu.
Už jsem měla namířeno do pokoje a Pepper mě v půlce cesty zastavila. "Mladá dámo." "Neměla bys takhle utíkat." " Měla jsem o tebe strach!" " Víš, co se všechno možný mohlo stát?" "Ať se to příště nestane." "Rozumíš?!" Mohla mě přivítat a nemusela hnusně mluvit o mojí mámě, mohla se mi omluvit. Ale ne ona začne hysterčin. Otočila jsem se a řekla jsem zrovna to, co jsem měla na jazyku. "Nejsi moje máma, přestaň mi říkat co mám dělat." Nejsem dítě ani tvůj otrok, co by tě měl poslouchat." "Ani nejsi moje rodina!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama